Kdo je vlastně Malej Fešák?

Naší velkou inspirací a hnacím motorem je náš Malej Fešák, který nás vlastně k celému nápadu dovedl. Brzy vyvstala spousta otázek. Do čeho budeme Fešáka oblékat, až se narodí? Jaké plenky budeme používat? V čem ho budeme koupat? Co bude mít za dudlík? Co, kde, jak, proč? Když je člověk najednou vržen do úplně nového světa, neví, co má dělat.

Jak se zrodil nápad...

Pak se náš Fešák narodil a s ním se zrodil i nápad - otevřít si e-shop a prodejnu, kde uplatníme naše nové vědomosti a zkušenosti a pomůžeme maminkám lépe se zorientovat ve světě dětského zboží. Jelikož byl náš Fešák moc hodné a spavé miminko, tak jeho mamince brzy otrnulo a začala plánovat. Tatínek spolu se svou rodinou ji aktivně podporovali v jejím nadšení. Po měsících příprav se to stalo. Otevřeli jsme v Jaroměři kamennou prodejnu a za pár měsíců také e-shop. Jmenujeme se Malej Fešák. Jiná možnost pro nás neexistovala - je to obchod našeho syna, vnuka, synovce.

Produkty procházejí náročným testováním

Naše kamenná prodejna a tento e-shop je výsledkem našeho zkoumání trhu a testování konkrétních výrobků. Někteří výrobci tvrdí, že výrobky nebyly testovány na zvířatech. My víme, co prodáváme. Testujeme na vlastním dítěti.

malej fešák

Naše prodejna

Sídlíme v Jaroměři - Josefově. Pobočku jsme otevřeli 1. března 2017 a najdete zde výběr toho nejlepšího – ať už pro miminko sháníte oblečení, pleny, kosmetiku, hračku nebo kočárek, neodejdete zklamaní. Náš zaškolený personál vám ochotně pomůže a poradí.

 

Kde sídlíme?

Arnošta Heidricha 25
Josefov
551 02 Jaroměř

Otevírací doba

Pondělí - pátek   8:00 - 12:00   13:00 - 17:00
Sobota   9:00 - 11:00  
Neděle     zavřeno

Na plenky jsme odborníci

Na prodejně se soustředíme na látkové pleny, které jsou pro mnohé maminky velkým oříškem. Nebojte se nás na ně optat! Se zákazníky trpělivě probíráme jednotlivé plenkové systémy, vysvětlíme pojmy AIO, SIO, svrchňáčky i čtverce. Maminky se u nás zorientují ve svých látkovacích možnostech a plenky si osahají.

Také si mohou vyzkoušet, jak se ovládají některé typy kočárků. Na prodejně se mimo jiné nachází i Manduca Tester, ve kterém si mohou zkusit nošení miminka – nebo zatím panenky :)

Jsme rodinná firma, která nabízí kvalitní dětské zboží a galanterii - víme, že nejen maminky se rády pouští ručních prací, proto u nás naleznete i spoustu materiálů pro kreativní tvoření.

Potřebujete poradit s výběrem? Neváhejte se nás zeptat! Rádi se s vámi podělíme o naše zkušenosti.

1